Loading...

mgr Joanna Zabłocka-Leonowicz

Fizjoterapeutka, trener personalny, trener medyczny, instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness – nowoczesne formy gimnastyki. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Zajmuje się rehabilitacją pacjentów z problemami narządu ruchu. Głównie osobami z przeciążeniami układu ruchu oraz nawracającymi dolegliwościami bólowymi, a także sportowcami i osobami chcącymi poprawić komfort swojego życia. Poprzez ciągłą naukę i praktykę szuka nowych rozwiązań w terapii, które są bezpieczne i efektywne.

Specjalizuje się również w rehabilitacji ginekologicznej i urologicznej. Posiada dyplom EIRPP, Międzynarodowej Szkoły Fizjoterapii Uroginekologicznej, uznanej na całym świecie. Jestem członkiem IUGA – Intrernational Urogynecological Association. Regularnie uczestniczy w kursach, sympozjach, konferencjach poświęconych tematyce urologicznej i ginekologicznej. Prowadzi spotkania oraz warsztaty odnośnie zdrowia intymnego i możliwości fizjoterapii w zaburzeniach takich jak nietrzymanie moczu, zespoły bólowe miednicy, zaburzenia seksuologiczne i reedukacja po porodzie. Właścicielka gabinetu REGUA rehabilitacja ginekologiczna i urologiczna – nowoczesna terapia dna miednicy. W pracy z pacjentem zawsze stara się podejść kompleksowo, a duży nacisk kładzie na edukację pacjenta, zrozumienie problemu i skuteczne wdrożenie profilaktyki. Prowadząc treningi łączy wiedzę z zakresu fizjoterapii i fitnessu. Kładzie duży nacisk na ćwiczenia, które pomagają zachować prawidłową postawę ciała, zdrowy kręgosłup oraz zapobiegają urazom i kontuzjom.Jej szerokie zainteresowanie różnymi formami aktywności fizycznej poparte jestukończeniem wielu specjalistycznych szkoleń w Polsce i zagranicą, dzięki którym zdobyła uprawnienia do prowadzenia szerokiej gamy zajęć. Swoją energią, entuzjazmem i uśmiechem potrafi zmobilizować każdego do dużego wysiłku, więc jeśli wychodzicie z zajęć prawie „na kolanach”, ale szczęśliwi to znak że u niej byliście!

Czym jest dla mnie MSŻ?

Medycyna stylu życia to dla mnie takie „małe wspaniałości”, drobiazgi, kroczki, które cieszą każdego dnia. Te „wspaniałości” to moje małe odkrycia, które prowadzą mnie do zdrowia każdego dnia. Zmiana nawyków, nawet drobna na zdrowsze, lepsze, daje mi bezpieczeństwo, pozwala cieszyć się zdrowiem i korzystać z życia w pełni, tak jak tego pragnę. Do tego, żeby poprawić jakoś swojego życia potrzeba tak nie wiele, wystarczyć chcieć być zdrowym. Czy to nie wspaniałe?

Top